ورود و ثبت نام

بالای صفحه ی سایت سمت چپ دو گزینه  وارد شوید / ثبت نام  وجود دارد ، برای ایجاد پروفایل و ثبت نام روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و به صفحه مورد نظر انتقال داده می شوید ، با وارد کردن نام کاربری و ایمیل و رمز عبور و با زدن تک ریکپچا گزینه من ربات نیستم ثبت نام شما تکمیل شده و میتوانید به خرید محصول بپردازید .

بالای صفحه ی سایت سمت چپ دو گزینه  وارد شوید / ثبت نام  وجود دارد ، برای وارد شدن به سایت روی گزینه وارد شوید کلیک کنید،صفحه ورود به سایت باز شده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده همچنین ریکپچا تیک گزینه ی من ربات نیستم را زده و وارد سایت شوید.به یاد داشته باشید حتما برای تکمیل فرایند خرید، باید عضو سایت شوید.

در بالای صفحه اصلی و قسمت وارد شوید کلیک کنید، محل ( اگر واژه خود را فراموش کرده اید؟ ) را کلیک کنید آدرس ایمیل کاربری خود را وارد کرده، روی بازگردانی گذرواژه کلیک کنید تا رمز جدید برای شما ارسال شود و داخل ایمیل قسمت بازگردانی گذرواژه را کلیک کنید و در صفحه باز شده گذرواژه جدید را وارد کنید.

در بالای صفحه اصلی، سمت چپ روی نام کاربری خود کلیک کنید و در بخش باز شده روی جزئیات حساب کاربری کلیک کرده تا به بخش تغییر مشخصات وارد شود سپس مشخصات و آدرس خود را تغییر دهید.

ابتدا ایمیل های Spam خود را چک کنید.اگر پس از دوبار تلاش نتوانستید از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی در تماس باشید.

بله. قبل از خرید حتما باید از طریق بخش ایجاد پروفایل یا ثبت نام در سایت نام نویسی کنید.

پشتیبانی

تماس تلفنی ۰۹۱۹۷۳۴۳۲۳۰

روش‌های ارتباط با ما

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

ایمیل پشتیبانی

میتوانید از طریق ارسال ایمیل به پشتیبانی پاسخ مشکل خود را دریافت کنید
ارسال پیام