روند ثبت سفارش

برای خرید حتما باید در سایت تکسیست عضو شوید و با نام کاربری اختصاصی مراحل خرید را انجام دهید.

در بالای صفحه اصلی سمت چپ روی نام کاربری خود کلیک کرده، روی قسمت سفارش ها کلیک کنید و در صفحه باز شده انها را ملاحظه نمایید.

در ایام و ساعات کاری فروشگاه، پس از ثبت سفارش، واریز وجه و تایید آن، مراحل آماده سازی و ارسال کالا انجام می پذیرد.

در این مورد می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

این مورد قبل از ارسال کالا میسر می باشد پس با کارشناسان ما در تماس باشید.

در این مورد می توانید قبل از ارسال کالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در صورت کسر تعداد سفارش، مابه التفاوت مبلغ به حساب خریدار عودت و در صورت اضافه نمودن تعداد سفارش، کالاها پس از واریز مابقی مبلغ ارسال می گردد.

خیر – کلیه سفارشات از طریق سایت انجام می پذیرد ولی قبل از سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله – به علت تخصصی بودن کالاها می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ولی تصمیم گیرنده نهایی خود شما می باشید. قابل توجه است کارشناسان ما فقط در رابطه با کالاهای موجود در فروشگاه اطلاع رسانی و مشاوره می دهند.

در پنل کاربری ، قسمت سفارش ها کلیک کرده صفحه باز شده دارای مشاهده فاکتور می باشد که میتوانید به فاکتور سفارش خود دسترسی داشته باشید.

یا در صفحه اصلی روی نام کاربری خودرفته روی قسمت سفارش ها کلیک کرده ، صفحه باز شده دارای مشاهده فاکتور می باشد که میتوانید به فاکتور سفارش خود دسترسی داشته باشید.

از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجوددر سامانه فروشگاه، براحتی میتوان وارد مراحل پرداخت گریده و مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. 

ابتدا در بخش مورد نظر خود محصول را انتخاب کرده ، در صفحه محصول افزودن به سبد خرید را بزنید ، صفحه در صفحه باز شده تسویه حساب را زده و اطلاعات کامل و درست خود را وارد کنید، پس از خواندن قوانین و شرایط تکسیست تیک قبول کردن آن را زده و هزینه سفارش خود را در صفحه درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت کرده و در نهایت سفارش شما ثبت شده و به صفحه پایانی منتقل میشوید .

شما می توانید ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید ، البته لازم به ذکر است روند تکمیل سفارش تا ارسال کالا ممکن است  24 الی ۴۸ ساعت کاری زمان ببرد ، اما سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال میگردد.

بله،شما در هنگام ثبت سفارش می توانید زمان تحویل کالای خود را مشخص کنید ، البته لازم به ذکر است که این گزینه برای سهولت تحویل کالا در زمان ثبت سفارش قرار داده شده است.

بله،شما در هنگام ثبت سفارش می توانید مکان تحویل کالا، همچنین شخص تحویل گیرنده کالارامشخص کنید. 

بله – شما میتوانید سفارشات خود را در شهر تهران و هنگام تحویل کالا پرداخت نمایید و برای سایر شهرها سفارشات پس از واریز وجه ارسال میگردد.

بله – شما میتوانید به تعدادی که هنگام ثبت سفارش به شما دسترسی داده شده است ، خرید انجام دهید.
خریدهای تعدادی کالا پس از ثبت نهایی بررسی و در صورت امکان تایید خواهد شد.
شما میتوانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ، پرداخت در درب منزل و از طریق کیف پول الکترونیکی تکسیست انجام دهید .

قبل از قطعی شدن سفارش و ارسال کالا، شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود، آدرس، شخص تحویل گیرنده و بازه زمانی تحویل سفارش خود را تغییر دهید.

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل، آدرس یا بازه تحویل سفارش خود را تغییر دهید.

در صورتی که تا تاریخ انتخابی شما برای ارسال ،کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.

پشتیبانی

تماس تلفنی ۰۹۱۹۷۳۴۳۲۳۰

روش‌های ارتباط با ما

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

ایمیل پشتیبانی

میتوانید از طریق ارسال ایمیل به پشتیبانی پاسخ مشکل خود را دریافت کنید
ارسال پیام